Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dym z kotłowni przeszkadza mieszkańcom Janowa Podlaskiego

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2008 r. o 14:07
Gość napisał:
na pewno nie gminny PeCowiec wiec jeśli to było do mnie, to nawet nie trafiłeś w tarczę
Panie Wójcie donoszę że gminny PC-owiec /lub osoba podająca się za niego/ w godzinach pracy czyta te forum i nic na nim nie wkleja rozumiem że bez zgody wójta. Tylko nie wiem czy to dobrze czy żle widząc to od Pańskiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[cytat usunięto] moderator
Gość napisał:
Pani jest zauroczona postawą , Pana Wójta. - Może jest Pani koleżanką z wyjazdów zagranicznich. -- Pani chyba nie rozumie , że opisane na tym forum zachowania Wojta to fakty stwierdzone do których już się poniżył !!!!. To czas dokonany , a nie przyszły . Proszę podać choć jeden nieprawdziwy fakt zamieszczony na tym forum z życia Wójta !!!!!!!
MYŚLĘ ŻE PIERWSZY CYTAT TO ODPOWIDŹ NA DRUGI. MYŚLĘ ŻE JUŻ JEST ŁYSY
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2009 r. o 15:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Wójcie donoszę że gminny PC-owiec /lub osoba podająca się za niego/ w godzinach pracy czyta te forum i nic na nim nie wkleja rozumiem że bez zgody wójta. Tylko nie wiem czy to dobrze czy żle widząc to od Pańskiej strony.
a w głowie Ci się nie kręci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w głowie Ci się nie kręci?
cześć Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cześć Jacek
mogę być Jacek, a Ty jak masz na imię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mogę być Jacek, a Ty jak masz na imię?
Heniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Heniek
cześć Heniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cześć Heniek
To powiedz Jacek co ty na to wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cześć Heniek
To powiedz Jacek co Ty na to wszystko powiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek napisał:
To powiedz Jacek co ty na to wszystko?
A o co chodzi(?) O wyższy komin(?) Czy o dostawy słomy(?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A o co chodzi(?) O wyższy komin(?) Czy o dostawy słomy(?)
Poleć po wszystkim bo tu tyle treści że trudno ukierunkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek napisał:
Poleć po wszystkim bo tu tyle treści że trudno ukierunkować.
Podnieście wysokość komina a umowy na dostawę słomy przecież kiedyś się kończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że większość osób wypowiadających się na forum nie jest zainteresowanych dobrą kreacją wizerunku Janowa. Posty obrażające często bezpodstawnie mieszkańców Janowa po pierwsze: stają się tylko przyczyną dociekań, kto na kogo pisze ( widzę, że przednia zabawa), po drugie: nie wnoszą niczego do tematyki ( o ile w ogóle ktoś pamięta, co jest celem tego forum). Większość mieszkańców ekscytuje się teraz bardziej kolejnymi wypowiedziami na forum. Może to zabieg celowy, żeby odciągnąć uwagę od tego co się dzieje aktualnie w janowskiej gminie. Proszę bardzo niech forum (być może już nie to - bo w tym pojawiło się zbyt wiele pustych treści) stanie się miejscem wymiany poglądów czy społecznej agitacji, ale na poziomie. Z pewnością trudno o wzorce kulturalnej debaty w życiu politycznym Polski, wierzę jednak głęboko, że Janowianie i osoby zainteresowane kwestią polepszenia sytuacji Janowa znajdą sposób na to, żeby nie tylko pisać, ale również działać dla wspólnego dobra. Problem Polaków odwieczny i bardzo widoczny - brak społecznej konsolidacji i agresywna opozycja. Chyba poszłam za daleko w tych wolnych rozważaniach. Moją tylko prośbą skromną jest to, żeby forum i sprawy Janowa nie obrastały w małokulturalne wynurzenia na tle osobistych uprzedzeń i żeby Janów nie stał się wkrótce pośmiewiskiem lokalnym i swoistym widowiskiem gdzie głównymi postaciami są: wójt, pleban oraz kilka innych panów i pań. Pozdrawiam mniej i bardziej inteligentnych forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
Mam wrażenie, że większość osób wypowiadających się na forum nie jest zainteresowanych dobrą kreacją wizerunku Janowa. Posty obrażające często bezpodstawnie mieszkańców Janow a po pierwsze: stają się tylko przyczyną dociekań, kto na kogo pisze ( widzę, że przednia zabawa), po drugie: nie wnoszą niczego do tematyki ( o ile w ogóle ktoś pamięta, co jest celem tego forum). Większość mieszkańców ekscytuje się teraz bardziej kolejnymi wypowiedziami na forum. Może to zabieg celowy, żeby odciągnąć uwagę od tego co się dzieje aktualnie w janowskiej gminie. Proszę bardzo niech forum (być może już nie to - bo w tym pojawiło się zbyt wiele pustych treści) stanie się miejscem wymiany poglądów czy społecznej agitacji, ale na poziomie. Z pewnością trudno o wzorce kulturalnej debaty w życiu politycznym Polski, wierzę jednak głęboko, że Janowianie i osoby zainteresowane kwestią polepszenia sytuacji Janowa znajdą sposób na to, żeby nie tylko pisać, ale również działać dla wspólnego dobra. Problem Polaków odwieczny i bardzo widoczny - brak społecznej konsolidacji i agresywna opozycja. Chyba poszłam za daleko w tych wolnych rozważaniach. Moją tylko prośbą skromną jest to, żeby forum i sprawy Janowa nie obrastały w małokulturalne wynurzenia na tle osobistych uprzedzeń i żeby Janów nie stał się wkrótce pośmiewiskiem lokalnym i swoistym widowiskiem gdzie głównymi postaciami są: wójt, pleban oraz kilka innych panów i pań. Pozdrawiam mniej i bardziej inteligentnych forumowiczów.
a sama to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zainteresowana' date='27.01.2009, 13:30' post='88228'] Pana Chajkaluka nie znam, więc nie będę się wypowiadała na jego temat. A jeśli to co napisałam nazywasz "dokopaniem", to jak nazwiesz to co piszą o wójcie i księdzu? A wytłumaczenie się ze stawianych wójtowi zarzutów nie należy w żadnym wypadku do mnie. Leży to w jego gestii, ale podejrzewam, że on nie będzie się zniżał to poziomu prezentowanego na tym forum. A wiec do pani ZAITERESOWANEJ. to co pisza o wujcie i ksiedzu to jest krytyka konstruktywna, bo dotuczy kontrektnych spraw gdzie widac nie kompetencje. Jesli pani nie wie o czy mowa to prosze przeczytac forum, czasami komus ze zlosci puszcza nerwy ale generalnie mozna tu przeczytac wiele na temat tego jak to nasz wojt postepuje ze zwyklymi ludzi, natomiast pani krytyka jest taka ze ktos nie potrafi kierowac np gmina bo skonczyl awf, to ja pytalem jakiesz to wielkie kompetencje ma nasz wojt poza tym ze kierowal ciagnikiem C360. To jednak troche za malo. Ale pani oczywiscie zgrabnie ominala to pytanie. Czy to normalne zeby wojt darl podanie petenta? albo robil rozrube w lokalu? co to za wladza? albo czy to normalne zeby proboszcz kazal wypelniac ankiete na temat kto ma ile samochodow itd? jak pani wodzi zarzuty sa bardzo konkretne. Proponuje zeby sie pani ZAINTERESOWALA losem zwyklych ludzi ktorzy sa poniewierani przez wojta. Nazywa nas pani ciemnakami bo mowimy co nam sie nie podoba? co to za podejscie? chyba ze rodem z komunizmu. Kneblowanie opozycji to normalka? chyba na bialorusi. Ale to ze tak nas pani nazywa tez mnie nie dziwi. ludzie z otoczenia wojta potrafia tylko grozic, odwracac kota ogonem, udawac ze nic nie widza albo obrazac. Jesli tak wyglada jasnie oswiecona elita to ja wole nazywac sie ciemnogrodem, wcale mnie to nie obraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie uzalajcie sie tak nad wojtem bo mamy prawo a nawet obowiazek pisac co nam nie pasuje. sam sie pchal na to stanowisko wiec teraz nie biadolcie jaki to on biedny bo na niego gadaja. Rozumiem ze wyborcy to sa potrzebni przed wyborami a pozniej to juz sie nimi poniewiera, CO TO ZA WLADZA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po mojemu napisał:
zainteresowana napisał:
Pana Chajkaluka nie znam, więc nie będę się wypowiadała na jego temat. A jeśli to co napisałam nazywasz "dokopaniem", to jak nazwiesz to co piszą o wójcie i księdzu? A wytłumaczenie się ze stawianych wójtowi zarzutów nie należy w żadnym wypadku do mnie. Leży to w jego gestii, ale podejrzewam, że on nie będzie się zniżał to poziomu prezentowanego na tym forum.
A wiec do pani ZAITERESOWANEJ. to co pisza o wujcie i ksiedzu to jest krytyka konstruktywna, bo dotuczy kontrektnych spraw gdzie widac nie kompetencje. Jesli pani nie wie o czy mowa to prosze przeczytac forum, czasami komus ze zlosci puszcza nerwy ale generalnie mozna tu przeczytac wiele na temat tego jak to nasz wojt postepuje ze zwyklymi ludzi, natomiast pani krytyka jest taka ze ktos nie potrafi kierowac np gmina bo skonczyl awf, to ja pytalem jakiesz to wielkie kompetencje ma nasz wojt poza tym ze kierowal ciagnikiem C360. To jednak troche za malo. Ale pani oczywiscie zgrabnie ominala to pytanie. Czy to normalne zeby wojt darl podanie petenta? albo robil rozrube w lokalu? co to za wladza? albo czy to normalne zeby proboszcz kazal wypelniac ankiete na temat kto ma ile samochodow itd? jak pani wodzi zarzuty sa bardzo konkretne. Proponuje zeby sie pani ZAINTERESOWALA losem zwyklych ludzi ktorzy sa poniewierani przez wojta. Nazywa nas pani ciemnakami bo mowimy co nam sie nie podoba? co to za podejscie? chyba ze rodem z komunizmu. Kneblowanie opozycji to normalka? chyba na bialorusi. Ale to ze tak nas pani nazywa tez mnie nie dziwi. ludzie z otoczenia wojta potrafia tylko grozic, odwracac kota ogonem, udawac ze nic nie widza albo obrazac. Jesli tak wyglada jasnie oswiecona elita to ja wole nazywac sie ciemnogrodem, wcale mnie to nie obraza.
.cymes. cudowny post. .jeden komin, jeden ogień a tyle pieczeni można upiec. /bynajmniej nie w kontekście cytowanego post'u/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[cytat usunięto] moderator Hm... to ktoś tu był materacem.... ciekawe kto????
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2009 r. o 15:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek napisał:
a sama to co?
Wydaje mi się, że mamy właśnie przykład sposobu prowadzenia przez niektórych dyskusji na tym forum, potwierdzający jej poziom. Ci co chcą zorientują się, że wypowiedź nie miała nikogo obrazić. Pozdrowienie było formą prowokacji, żeby sprawdzić, na co Szanowni Czytelnicy tego forum zwracają uwagę. Jak widać, w wypowiedziach innych szuka się często tego "do czego by tu się przyczepić" metodą wybitnie wybiórczą akurat w tym przypadku, z początku i końca. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.i gdzież teraz jest Pan Tomek!?. /wołam na puszczy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 48 z 708

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...